Vrhy ve stanici Flash Arian


Do nového domova od nás koťátka mohou odejít nejdříve ve stáří 3,5 měsíce - jak nám ukládá chovatelský řád. Dříve určitě ne. (LIDÉ NÁM STÁLE ZKOUŠÍ VOLAT, ZDA JIM DÁME KOŤÁTKO DŘÍVE APOD. - tak ať si ušetří telefonát :)
Pro svá koťátka hledáme zodpovědné lidi, kteří jsou ochotní je rozmazlovat, zajistit perfektní stravu a veterinární péči. Nové majitele si pečlivě vybíráme a ne vždy jsme ochotni prodat svá koťátka lidem, kteří se nám z jakéhokoliv důvodu nezdají. 
Děkujeme za pochopení.

JAK LZE U NÁS POŘÍDIT KOŤÁTKO?
Nové majitele pro naše koťátka si vybíráme a hledáme po předchozí telefonické domluvě. Poté preferujeme vždy tzv. "první poznávací návštěvu", která probíhá v prostředí naší chovatelské stanice u nás doma a není ani pro jednu stranu závazná. My vám řekneme naší představu o budoucím životě kotěte a vy tu vaší. Pokud si padnou vzájemné sympatie a představy do oka, domluvíme se poté na dalších krocích. Vybíráme zodpovědné lidi, kteří jsou ochotní koťátko rozmazlovat, zajistit mu perfektní stravu a veterinární péči.
Nabídka našich kotěcích zelenooček není nikdy okamžitá a vždy je závislá na aktuálním stavu porodů, věku koťat a již uskutečněných předchozích rezervací. Hledáme hlavně milující domovy a milující lidské otroky pro jejich rozmary a potřeby, protože budoucnost našich koťátek je pro nás velice důležitá. Vybíráme zodpovědné lidi, kteří jsou ochotní je rozmazlovat, zajistit jim perfektní stravu a také veterinární péči.
UPOZORNĚNÍ - do nového domova od nás koťátka mohou odejít nejdříve ve stáří 3,5 - 4 měsíců - jak nám ukládá chovatelský řád. Na dřívější odchod se nemá smysl dotazovat. Stejně jako nikdy neprodáváme nekastrovaná koťátka.
Za naší chovatelskou stanici nabízíme kompletní chovatelský servis. A mezi další samozřejmé bonusy patří nejen počáteční výbava, ale hlavně PP (průkaz původu) a řádná kupní smlouva. Koťátka budou již vykastrovaná, odčervená, chipovaná, po vakcinaci a revakcinaci, ale hlavně také socializovaná a připravená na život ve vaší nové domácnosti. Milost, hravost, úžasnost a sociální otevřenost zajištěna :)
Pro více informací:

Jaroslav Kučera
tel.: +420 608 113 733
nebo pište e-mail: jaraflash-arian@seznam.cz 
Pro zvídavé najdete více fotek také na facebookovém profilu: https://www.facebook.com/jara.kucera.9
či v naší skupině pro Ruskou modrou kočku: https://www.facebook.com/groups/1026559834043476

Nové majitele si pečlivě vybíráme a ne vždy jsme ochotni prodat svá koťátka lidem, kteří se nám z jakéhokoliv důvodu nezdají.

Děkujeme za pochopení.

 
 
 
 
 
 
 

Všechna koťátka na chov, výstavy či jako mazlíček jsou prodávána se smlouvou.
Koťátka, která nejsou určena do chovu, od nás odcházejí, vždy bez výjimky, vykastrovaná.
Koťátka určená do chovu bez výjimky neprodáváme do CHS v ČR.
Žádné kotě od nás neodchází a neodejde bez smlouvy.

REZERVACE
Pokud byla na kotě složena rezervační záloha, kotě není již na prodej a dále ho nenabízíme!
SLOŽENÁ REZERVAČNÍ ZÁLOHA JE NEVRATNÁ !
(v případě odstoupení zájemce bude použita na krmení a náklady spojené se zrušenou rezervací a náklady spojené s dalším prodejem)

Ponechávám si právo odmítnout prodej jakéhokoliv kotěte zobrazeného na této stránce. Fotky jsou z předchozích vrhů a slouží pro vaši představu o tom, jak naše koťata vypadají a na co se můžete při návštěvě těšit.

Pro další informace: 
Tel. +420 608 113 733
E-mail: jara@flash-arian.cz
více fotek a informací také na: www.facebook.com


Jara Kučera, Jaroslav Kučera, Flash Arian, ruská modrá, Rusisch blau, russian blue, russian cats, dvojitá srst, Flashpaw´s