Novinky stanice Flash Arian


2017

Volná koťátka hledají milující domov
Pro naše zelenooká koťátka aktuálně hledáme nový milující domov a hlavně milující lidské otroky pro jejich rozmary a potřeby :D. Naše koťátka jsou velice mazlivá, hravá a milá.
Do nového domova mohou odejít po předchozí telefonické domluvě a jako bonus dostanou nejen počáteční výbavu, ale samozřejmě PP (průkaz původu), řádnou kupní smlouvu, budou již vykastrovaná, odčervená, chipovaná, po vakcinaci a revakcinaci, ale hlavně také socializovaná a připravená na život v domácnosti.
Pro více informací:
tel.: +420 608 113 733 
nebo pište
e-mail: jaraflash-arian@seznam.cz  
více fotek na facebook.
Do nového domova od nás koťátka mohou odejít ve stáří 3,5 - 4 měsíců, dříve určitě ne.
Pro svá koťátka hledáme zodpovědné lidi, kteří jsou ochotní je rozmazlovat, zajistit perfektní stravu a veterinární péči. Nové majitele si pečlivě vybíráme a ne vždy jsme ochotni prodat svá koťátka lidem, kteří se nám z jakéhokoliv důvodu nezdají. 
Děkujeme za pochopení.

 
 
 

09.01.2017

Rok 2016 se stal pro naší chovatelskou stanici stěžejním a velkou odměnou za všechny ty roky tvrdé práce. Nemám na mysli jen návštěvy výstav u nás v České Republice či v zahraničí, ale hlavně dlouholeté plány v chovu, důkladnou péči o kočky a posunutí se v celkovém vzhledu a standardu směrem dále. Nezapomínaje při tom na to, že to hlavní, na co by měl každý chovatel dbát, je vždy maximální pohodlí a komfort koček. Protože kde není láska, není nic. Jedno, co zrovna děláte.
V letošním roce jsme na naše odchovy již v několikáté generaci získali 5x ocenění Junior Winner 2016 pro kočky Zafira by Flash Arian (majitel Jaroslav Kučera), You and Me by Flash Arian (majitelka Alžběta Poláková Šmídová), Celest by Flash Arian (majitel Charis Kouloumbis), Bella Rose by Flash Arian (majitel Zdeněk Krajča), Dream of Soul by Flash Arian (majitel Věroslav Bardoun)

a 1x ocenění National Winner 2016 pro kočičku Zafira by Flash Arian - tzn. nejlepší kotě v ČR a celý rok završil pro naši stanici ten největší z největších úspěchů, kterého lze vůbec v chovu dosáhnout.

Na Světové výstavě v Rakousku ve Vídni jsme získali ocenění World Winner 2016 pro kocourka Dream of Soul by Flash Arian, který soutěžil v letos nové kategorii a stal se tak nejhezčím kotětem na světě pro kategorii "4" - kotě 4-7 měsíců.

V časopisu "Naše kočky" vyšel v prosinci 2016 článek o největším světovém úspěchu naší chovatelské stanice, jmenovitě kocoura "WW Dream of Soul by Flash Arian, JW" - jakožto vítěze toho roku v naprosto nově vytvořené kategorii, na Světové výstavě koček konané v Rakousku. A tak se stal historicky prvním. Více info v článku časopisu.

   
   

Jara Kučera, Jaroslav Kučera, Flash Arian, ruská modrá, Rusisch blau, russian blue, russian cats, dvojitá srst, Flashpaw´s